Cauruļvadu metināšanas un montāžas darbi
etcservice etcservice
Dzesēšanas iekārtas
Elektro aprīkojums
etcservice.eu
Vairāk pār  20 gadu veiksmīga pieredze Baltijas valstu, ES un NVS tirgos
Metināšanas un montāžas darbi
kvalificēti speciālisti
Partikas iekārtu
ražošana
Ražošana un pārdošana
dažādas rezerves daļas partikas iekārtam

 

 

Cauruļvadu metināšanas un montāžas darbi

Šobrīd pārtikas ražošanā liela uzmanība tiek veltīta ne tikai pareizam aprīkojuma izvietojumam, bet arī cauruļvadu pārtikas līnijām. Bieži uzņēmumi, kas veic pārtikas cauruļvadu montāžu, nepārzin pārtikas ražošanas prasības, kas noved pie nepareiza cauruļvadu izvietojuma, klusuma zonām, sliktā metinājuma šuvēm u.tml.

rašanās. Jebkurš, pat ideālākais projekts, var tikt sabojāts nekvalitatīvās cauruļvadu montāžas dēļ. Tas viss noved pie cauruļvadu inficēšanas ar kaitīgām baktērijām un rezultātā pie sabojātās produkcijas. Tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību metināšanas šuvju kvalitātei. ETC Service piemīt milzīga 19 gadu pieredze pārtikas cauruļvadu metināšanā un montāžā, arī jau strādājošo pārtikas ražošanas uzņēmumu apstākļos, kad metināšanas darbi tiek veikti pēc iespējas ar minimālu ražošanas apstāšanās laiku vai

ražošanas laikā, jo daudziem pārtikas uzņēmumiem nav ie-spējas apstādināt ražošanas procesu. Mūsu kompānijai ir augsti kvalificētas metinātāju un montieru brigādes, kurām ir visas iemaņas pārtikas cauruļvadu metināšanā un montāžā. Pēc cauruļvadu metināšanas, nepie-ciešamības gadījumā, notiek metināšanas šuvju kvalitātes pārbaude ar speciālā aprīkojuma vai videokameras palīdzību.

Materiāli un to skaits, kurus izmanto cauruļvadu metināšanā un montāžā, tiek saskaņots ar Pasūtītāju projektēšanas stadijā un tos var piegādāt gan mūsu kompānijā, gan arī Pasūtītājs tos var iegādāties patstāvīgi.

 
 
Mēs garantējam katras metināšanas šuves kvalitāti.