Iekārtas etiķēšanai uz karstās līmes
etcservice etcservice
Dzesēšanas iekārtas
Elektro aprīkojums
etcservice.eu
Vairāk pār  20 gadu veiksmīga pieredze Baltijas valstu, ES un NVS tirgos
Metināšanas un montāžas darbi
kvalificēti speciālisti
Partikas iekārtu
ražošana
Ražošana un pārdošana
dažādas rezerves daļas partikas iekārtam

 

 

Iekārtas etiķēšanai uz karstās līmes

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Etiķēšanas automāts ECА-06 (Lietots)

Etiķēšanas mašīna automātiskai aptinošo vai segmentālo sagriezto uzlīmju līmēšanai uz cilindriskās pudeles daļas, PET, stiklam un kannām.

Etiķēšanas iekārta ETMA  312-412

Etiķešu mašīna paredzēta gredzenveida vai segmenta polimēras (polipropilēns) etiķetes automātiskai uzklāšanai uz apaļo PET pudeli.

ETMA 412 (lietota)

Etiķešu mašīna paredzēta gredzenveida vai segmenta polimēras (polipropilēns) etiķetes automātiskai uzklāšanai uz apaļo PET pudeli.

GERNEP ROLLFED

GERNEP ROLLFED etikēšanas iekārta paredzēta tvertnēm, kas izgatavotas no stikla, metāla, un PET. Pudeles var bū apaļas, ovālas vai kantainas formas. Pateicoties izmantojamām jebkurām lētām plēves etiķetēm,  līdz pat caurspīdīgām etiķetēm no ruļļa, šī universālā etiķēšanas mašīna atbilst visām dzērienu, pārtikas un nepārtikas produktu rūpniecības nozares prasībām.

 

GERNEP ROLLINA

Ekonomisks marķējums ar karsto līmi PET pudelēm un tvertnēm no stikla, plastmasas, metāla , dažādu formu - lēti un efektīvi.

GERNEP ROLLINA R
Šī ir pilnībā automatizētā rotācijas etikēšanas iekārta, kas tika speciāli zistrādāta ekonomiskai tvertņu etiķēšanai, kas ir izgatavotas no stikla, plastmasas un metāla. Pašlīmējošās etiķetes tiek padotas no ruļļa vai arī etiķetes tiek līmētas ar auksto līmi.
GERNEP SOLUTA

Jaunās paaudzes etiķēšanas mašīna, kas ir optimizeta drošības prasībām un apkalpošanas ērtumam. Paredzot jebkādas dzērienu, produk noformēšanas iespējas.

Новое поколение этикетировочных машин кругового этикетирования с оптимизированным для безопасности и обслуживания дизайном для любых возможностей оформления напитков, продуктов питания, фармацевтики, химии и косметики.

Rollfed 8-480

1 jauna pilnībā automātiska marķēšanas mašīna aptīšanai ar vienu plastmasas etiķeti no ruļļa uz cilindriskām pudelēm.