Saturatori un mikseri
etcservice etcservice
Dzesēšanas iekārtas
Elektro aprīkojums
etcservice.eu
Vairāk pār  20 gadu veiksmīga pieredze Baltijas valstu, ES un NVS tirgos
Metināšanas un montāžas darbi
kvalificēti speciālisti
Partikas iekārtu
ražošana
Ražošana un pārdošana
dažādas rezerves daļas partikas iekārtam

 

 

Saturatori un mikseri

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Saturators J-3500

Saturators J-3500 ir paredzēts ūdens de-aerācijai un piesātināšanai ar oglekļsķābo gāzi, gāzēta ūdens ražotnē

Automātisks mikseris, b/a dzērienu ražošanai PREMIX E-50
    ..
Limitech P1

P1 ir Limitech flagmanis un ir viens no universālakaiem un efektīvākajiem mūsdienu tirgū pieejamiem pārtikas ražošanas mikseriem. Miksera pielietojums pārtikas ražošanā variējas no mērču līdz kartupeļu biezeņa pagatavošanai. Un blīvumiem līdz 80% majonēzei.

 

Limitech P2

Multifunkcionāls mikseris ketčupam atbilstošiem blīvumiem. Daudzpusīgs pielietojums un lieli tilpumi. 

 

 

Limitech P3

Radīts biezeņu un smūtiju apstrādei. P3 speciāli izstrādāts pātikas ražošanai kur priekšrocība ir tīrīšanai ar rokām. Ražošanas mikseris ar vāku uz cilpām, nodrošina pievilcīgu cenu, saglabājot aukstu efektivitāti. Dotajā mikserī produkti tiek padoti no augšas,

Limitech P4

P4 ir vēl viens no Limitech flagmaņiem, kas ir viens no universālākajiem un efektīvākajiem ražosānas mikseriem pieejamiem mūsdienu tirgū, labs darbam ar neliela tilpuma traukiem. Plašs pielietojuma spektrs pārtikas ražosānā, no 80% majonēzēm līdz kartupeļu biezieņiem un kausētu sieru ražošanā. 

Limitech S-1

Speciāli radīts pulveru izsķīdināšanai lielā škidruma daudzumā. Ražošanas mikserim ir jaucošais disks tvertnes lejas daļā, kur sausais pulveris tiek iesūkts ar vakumu, kas nodrošina vienmērīgu izsķīdināšanu minūšu laikā. Ideāla izvēle saldējumiem un citiem piena maisījumuiem. 

Limitech S-2

Ir radīts ātrai pulveru izšķīdināšanai bez burbuļu un kamolu veidošanās. Pulvera padošana no augšas. Mikseris aprīkots ar piemetinātu vāku un lūku, piemērots arī CIP tīrīšanai.

Limitech S-3

Ir radīts ātrai pulveru izšķīdināšanai bez burbuļu un kamolu veidošanās. Pulvera padošana no augšas. Mikseris ir piemērots ražotnēm, kur nepieciešama manuālā artīrīšana.